Menu
Kolej na dobrą kolej - Podpisz petycję

CZT zaprasza na seminarium podczas Trako

CZT zaprasza na targi TRAKO na seminarium na temat optymalizacji przewozów pasażerskich pod kątem zwiększenia efektywności. Powiemy jak przy zachowaniu obecnego poziomu wydatków ponoszonych przez samorząd, dzięki ograniczeniu kosztów stałych oraz maksymalizacji liczby pociągów, można znacznie poprawić sytuację podróżnych i uruchomić więcej pociągów.

Swoje wystąpienia zaprezentują:

  • Stanisław Biega, ekspert Centrum Zrównoważonego Transportu 
  • dr Wiesław Dźwigoń, Politechnika Krakowska

Prowadzenie: Krzysztof Rytel, prezes CZT

Seminarium CZT pt. „Kolej na dobrą kolej - optymalizacja przewozów pasażerskich pod kątem zwiększenia efektywności” odbędzie się w środę, 23 września 2015 roku w godzinach 12.15 - 13.00, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku, w sali konferencyjnej numer 3 na pierwszym piętrze. Wstęp na seminarium jest wolny, a zasady uczestnictwa w targach opisane są na stronie organizatora>>>.

Do przybycia na wydarzenie szczególnie serdecznie zapraszamy osoby odpowiedzialne za organizację pasażerskich przewozów regionalnych, ale także naszych sympatyków oraz wszystkich zainteresowanych tematem przewozów pasażerskich.

Seminarium otwiera nowy projekt CZT pt. „Kolej na dobrą kolej”, którego celem jest uzdrowienie przewozów kolejowych na obszarze ośmiu województw poprzez optymalizację przewozów. Projekt jest realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z funduszy EOG.

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH TRAKO – ZAPRASZAMY!

 

Aktualizacja:

Zapraszamy do podpisania petycji Kolej na dobrą kolej! Projekt Kolej na dobrą kolej>>> to propozycja uzdrowienia kolei pasażerskiej w 8 regionach i na 2 trasach międzywojewódzkich. Wejdź koniecznie i poprzyj te zmiany. Twój podpis jest bardzo ważny.

LOGO Kolej na kolej  

Ostatnio zmienianyczwartek, 03 grudzień 2015 18:17
Powrót na górę